Filetovacia súprava VINGA Hattasan

Filetovací nôž vyrobený z kvalitnej japonskej ocele 420J. Filetovací nôž má dlhú, tenkú a pružnú čepeľ – ideálnu na presné rezanie. Používa sa napríklad na filetovanie rýb alebo krájanie šunky. Sada obsahuje kovové mydlo, ktoré odstraňuje pachy, napríklad od rýb a cesnaku. Balenie obsahuje aj pinzetu na odstraňovanie malých kostí z rýb. Ideálny darček pre milovníkov varenia.
32,83 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

TIURRET

18,14 € (bez DPH)
Zobraziť TIURRET

WINE&CHEESE

31,23 € (bez DPH)
Zobraziť WINE&CHEESE

Okrúhla servírovacia doska z bambusu Ukiyo

32,79 € (bez DPH)
Zobraziť Okrúhla servírovacia doska z bambusu Ukiyo