Nepriepustná krabička na jedlo z RCS recyklovanej ocele

Veľmi pevná a odolná krabička na jedlo s dvoma klipmi na zaistenie maximálnej nepriepustnosti. Jednoduché obľúbené prevedenie vhodné do práce, školy alebo kamkoľvek na cesty. Vrátane vnútorného rozdeľovača priestoru, ktorý je možné vybrať pre ľahké čistenie. Neodporúča sa do umývačky riadu alebo mikrovlnnej rúry. Vyrobená z RCS recyklovanej nehrdzavejúcej ocele. RCS (Recycled Claim Standard) je globálny štandard, ktorý umožňuje overiť použitie recyklovaného materiálu v produkte naprieč celým dodávateľským reťazcom. Podiel použitého recyklovaného materiálu vzhľadom na celkovú váhu produktu: 95 %. Vhodné pre studený obsah. Objem: 0.8 liter. Balené v FSC kraftovej krabičke.
22,27 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

Krabička na jedlo z PP s príborom

12,49 € (bez DPH)
Zobraziť Krabička na jedlo z PP s príborom

SAVANNA

11,03 € (bez DPH)
Zobraziť SAVANNA

SATURDAY

5,09 € (bez DPH)
Zobraziť SATURDAY