Nôž VINGA Hattasan Damascus z edície pre šéfkuchárov

Tento nôž z edície pre šéfkuchárov je ideálny na krájanie mäsa a väčšej zeleniny alebo sekanie byliniek. Robustná rukoväť z dreva pakka je ergonomicky navrhnutá pre jednoduché používanie noža. Vďaka tomu vás ruka nebude bolieť ani pri dlhodobej práci s nožom. Čepeľ má úžasne tvrdé jadro z ocele VG10, ktorá je odliata zo 67 vrstiev ocele. Výsledkom je odolná čepeľ s neuveriteľnou ostrosťou a vynikajúcim rezným výkonom.
78,71 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

ELLWOOD

6,71 € (bez DPH)
Zobraziť ELLWOOD

Stredná liatinová panvica Ukiyo

78,71 € (bez DPH)
Zobraziť Stredná liatinová panvica Ukiyo

Nôž VINGA Hattasan Damascus Santoku

78,71 € (bez DPH)
Zobraziť Nôž VINGA Hattasan Damascus Santoku