Súprava na filetovanie VINGA Kaiser

Súprava na filetovanie rýb obsahuje filetovací nôž, rukavice z oceľovej sieťoviny a kovové mydlo. Rukavica umožňuje lepšie uchopenie ryby a zároveň chráni pred prípadnými nehodami. Kovové mydlo odstraňuje pachy, napríklad z rýb a cibule. Nôž je vyrobený z nemeckej ocele X50CrMoV15 s rukoväťou z dreva pakka. Vďaka ľahko uchopiteľnej rukoväti a vynikajúcemu vyváženiu čepele je práca s nožom pohodlná a jednoduchá. Veľkosť: 21 cm čepeľ.
38,89 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

SETSTRAW

2,43 € (bez DPH)
Zobraziť SETSTRAW

NUEZ

19,17 € (bez DPH)
Zobraziť NUEZ

Kuchárska súprava VINGA Kaiser

49,23 € (bez DPH)
Zobraziť Kuchárska súprava VINGA Kaiser