Teplomer VINGA Hays

Pripravte si dokonalé jedlo s týmto praktickým teplomerom na varenie. Či už pečiete šťavnatú hovädziu pečienku alebo špeciálny koláč, tento funkciami nabitý teplomer bude v kuchyni neoceniteľným pomocníkom pri pečení a grilovaní. Vďaka časovaču a budíku budete mať všetko pod kontrolou. Teplomer podľa vašich potrieb zobrazuje hodnoty v stupňoch Celzia aj Fahrenheita. Žiadna kuchyňa sa bez neho nezaobíde.
24,32 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

MAKAN

6,12 € (bez DPH)
Zobraziť MAKAN

Nože na mäso VINGA Gigaro

26,19 € (bez DPH)
Zobraziť Nože na mäso VINGA Gigaro

Prémiová kuchynská chňapka z canvas

13,03 € (bez DPH)
Zobraziť Prémiová kuchynská chňapka z canvas