Nákupná taška s vreckom Impact z 285g recykl. canvas

Nákupná taška z 240g recyklovaného canvas na každodenné použitie. Priestranná hlavná časť uchová množstvo potrieb, vrecko na organizáciu drobností. Vyrobené z recyklovaných materiálov vrátane skenovateľnej zložky AWARE™ garantujúcej obsah recyklátu. Výrobou každého kusu bolo usporených 1 353 litrov vody. Z výťažku každého predaného produktu z kolekcie Impact navyše prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org. Zloženie: 70% recyklovaná bavlna, 30% recyklovaný polyester.
15,13 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

Nefarbená veľká taška Impact z 240g recykl. canvas AWARE™

11,73 € (bez DPH)
Zobraziť Nefarbená veľká taška Impact z 240g recykl. canvas AWARE™

COTTONEL COLOUR +

1,42 € (bez DPH)
Zobraziť COTTONEL COLOUR +

COTTONEL ++

1,62 € (bez DPH)
Zobraziť COTTONEL ++