Služby


VÝROBA DARČEKOVÝCH BALENÍ

Baliace služby pre firmy – zabalíme tlačoviny alebo darčeky podľa vášho gusta, aj dlhodobá a pravidelná spolupráca. Balenie prebieha v rámci chránenej dielne. Zahŕňa to nasledovné ručné balenie:

  • skladanie a kompletizácia

  • stužkovanie, viazanie

  • dekorovanie

POTLAČ LOGA, BRANDING

Realizujeme personalizáciu darčekových balení: priama potlač obalov, tlač komplimentiek a kartičiek s venovaním. Balenia sú označené logom nasledovne: komplimentka rôznych veľkostí s potlačou a vlastnou grafikou, medovník s logom, čokoláda s logom, vinylová samolepka na balenia produktov, vínna etiketa s logom firmy. V cene pripravujeme grafické návrhy k brandovaným darčekovým predmetom a baleniam. Reallizujeme i potlač darčekových predmetov (www.arespotlace.sk). Komplimentky vyhotovujeme ZDARMA ku každému darčekovému baleniu/košu.


DOPRAVA A LOGISTIKA

Zabezpečujeme logistiku a distribúciu za vás, s prihliadnutím na špecifické požiadavky každej zákazky. O distribúciu darčekov sa zodpovedne postaráme buď prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej spoločnosti či nadnárodných súkromných prepravcov. Doručujeme po celej SR i v zahraničí.Takto sme schopní zabezpečiť odoslanie tisícov zásielok, či už ide o darčekové koše a balenia alebo iné produkty, ktoré sme schopní u nás zabaliť.

 

Tím darcekyprefirmy.sk