Dodacie podmienky a distribúcia


Objednávky odosielané kuriérskou službou v rámci SR sú doručené zákazníkom od odoslania do 24h na uvedenú poštovú adresu. Pre všetky objednávky doručované kuriérom v rámci SR účtujeme poštovné podľa gramáže zásielky. Niektoré zásielky sú doručované na europaletách. Doba doručenia zásielky po predaní dopravcovi závisí od vybranej formy prepravy.

Dopravné náklady, pokiaľ ich účtujeme, sú vždy účtované zvlášť a sú uvedené na faktúre ako samostatná položka. Celá suma objednávky vrátane poplatku za kuriérske služby je splatná pred odoslaním formou zálohovej faktúry, alebo formou faktúry so splatnosťou.

O konkrétnych podmienkach dodania sa prosím informujte na našich telefonických kontaktoch.

Dostupnosť produktov (darčekových balení alebo predmetov) závisí od toho, či je tovar na sklade u dodávateľa a či sa s tovarom ďalej manipuluje (napr. či zahŕňa potlač loga). Vždy sa informujte o presnom dátume dodania na našich tel. kontaktoch.
Približné termíny dodania:
Darčekový kôš, balenie: 5 dní až 21 dní podľa druhu a dostupnosti.
Darčekový predmet bez potlače: cca 3 pracovné dni až 14 prac. dní

Distribúcia a logistika

Zabezpečujeme doručovanie personalizovaných zásielok prostredníctvom Slovenskej pošty či kuriérskej spoločnosti. Takto sme schopní zabezpečiť odoslanie tisícov zásielok, či už ide o darčekové koše a balenia alebo iné produkty, ktoré pre vás balíme.