Milí klienti,
aj tento rok vám prinášame to najlepšie zo slovenskej produkcie v originálnych darčekových baleniach VIANOČNEJ
KOLEKCIE 2020. Tradične sme stavili na zdravé produkty, čerstvé chute, ekologické obaly a mnoho zaujímavých
noviniek. Uvarte si dobrú kávu alebo čaj a venujte pár minút prezretiu našich voňavých a chutných darčekových balíčkov.
11.09.2020 00:00
Vytvoriť darčekový kôš podľa vlastných predstáv môže byť niekedy ťažké, prirovnala by som to k tvorbe napríklad takej pesničky. Neviete, čo chcete zložiť, ale chcete, aby sa to dobre počúvalo. Pri darčeku zapájame síce trochu iné zmysly, ale tiež je za tým kus práce, ktorá vyúsťuje do jedinečného chuťového a vizuálneho zážitku.
01.09.2020 00:00
Čím sa odlišujeme? Akých zásad sa držíme pri vymýšľaní a neustálych inovácií našich darčekových balení? Prečítajte si v tomto príspevku.
18.08.2020 00:00
Milí naši klienti,

„doba koronná“ nás zastihla v čase, kedy sme začali uvažovať nad kreatívnymi darčekovými baleniami k veľkonočným sviatkom. Tešili sme sa na poňatie veľkonočnej tematiky, na čokoládové zajačiky, zeleno-pastelové balíčkové kreácie a dekorácie od našich skvelých handmade dodávateľov.
06.05.2020 00:00
Milí naši klienti,

iste ste si všimli, že každú sezónu a každý rok si dávame záležať na darčekových košoch a baleniach, ktoré pripravujeme s láskou pre vás. Neustále väčšia ponuka s bio-produkciou na trhu, a snaha žiť zdravšie neobišli ani naše životy. Ruka v ruke s tým ide samozrejme aj rešpektovanie prirodzeného prostredia a preferencia výrobkov pochádzajúcich z lokálnych zdrojov. Väčšina našich darčekových balení je zostavená zo slovenských produktov menších výrobcov, takže nás hreje pri srdci, že môžeme ich kvalitné výrobky posunúť ku vám, našim cteným zákazníkom.
17.04.2020 00:00