V čom sme jedineční

Čím sa odlišujeme? Akých zásad sa držíme pri vymýšľaní a neustálych inovácií našich darčekových balení? Prečítajte si v tomto príspevku.
Značka DARFY vznikla skratkou spojenia DArčekypReFirmY.

Tvoríme jedinečné originálne darčekové balenia, ktoré zahŕňajú tovar potravinový i nepotravinový - darčekové predmety s potlačou loga. Každý rok pre vás vymýšľame nové balenia, má to viacero dôvodov:
  • balíčky obsahujú každý rok novinky od našich dodávateľov
  • meníme farby, prevedenia podľa aktuálnych trendov
  • nechceme byť "okukaní", inak povedané, naša konkurencia nemôže zaspať na vavrínoch :)
Obsah darčekových košov kombinujeme buď podľa predstáv klienta (na mieru) alebo zostavujeme zmysluplné a chutné kombinácie produktov - aby ladili chuťami, farbou a celkovým vizuálom.

Tu je pár zásad, ktorých sa držíme a ktoré nás odlišujú od iných:

Zdravé a bezečkové potraviny

Mnoho našich balíčkov obsahuje zdravé a užitočné potraviny pre náš organizmus. Napríklad také bylinky vedia mať v strave aj v nápojoch neuveriteľnú moc a účinky. Veríme, že po práci, keď človek spomalí, a spomenie si, že dostal krásne zabalený balíček s voňavým mixom byliniek, ľahšie zabudne na celodenný stres a ocení upokojujúci a ozdravný účinok sypaného poctivého čaju.
Svoj význam majú aj sladké pochutiny, s ktorých konzumáciou to samozrejme netreba preháňať, ale napr. taká horká čokoláda, kvalitný med alebo medové produkty vedia byť dobrými pomocníkmi pre posilnenie imunity...
Všetky sušienky, medovníky ale i slané pečivo sú robené z poctivých surovín bez akýchkoľvek konzervantov alebo prídavných látok. Pri sladkých dobrotách si dávame špeciálne záležať, aby obal nepredstihol kvalitu.

Ekologické obaly

Ekológia v dnešnej dobe predstavuje už nevyhnutnosť. Môžeme zodpovedne povedať, že ekologický aspekt v našej ponuke je pre nás kľúčový - snažíme sa o čo najmenej plastových prvkov, recyklovaný alebo plne rozložiteľný papierový obal. Niektoré produkty majú strohé obaly (napr. čokolády, medovníky, sušienky sú zväčša balené len v celofánových sáčkoch, ktoré sú plne degradovateľné), no vôbec im to neuberá na kráse ani chuti. Rovnako, čo sa týka darčekových predmetov, preferujeme recyklované, upcyklované alebo inak ekologicky vyrobené produkty.

V rámci hesla „menej obalu a viac obsahu“ sme zostavili balíky pre priaznivcov minimalizmu - nájdete ich aj v sekcii „EKOLÁSKAVÉ DARČEKOVÉ BALENIA“. Obaly tvoria priamo zásielkové krabice bez ďalších duplikovaných obalov.

Branding darčekových balení

Už ste si zvykli, že ku každému darčekovému košu či baleniu dávame komplimentku zdarma. Každý rok chystáme nový vzorkovník komplimentiek, ktorý si ľahko stiahnete na našom webe. Súčasne vieme naplniť aj špecifické želania potlače krabíc či etikiet s logom priamo na výrobkoch. Výhodou je, že digitálnu potlač vieme zabezpečiť priamo „inhouse“ kvalitnou UV technológiou.

Logistika, doprava a distribúcia

Covidová doba ale i pohodlnosť dnešných dní priniesla vyšší komfort doručovania darčekov priamo ku zákazníkovi, zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Tomuto trendu sme sa prispôsobili i my a preto s výrobou či zabalením produktov zabezpečujeme automaticky V CENE logistiku a distribúciu za vás, s prihliadnutím na špecifické požiadavky každej zákazky. O distribúciu darčekov sa zodpovedne postaráme buď prostredníctvom Slovenskej pošty či kuriérskej spoločnosti. Takto sme schopní zabezpečiť odoslanie tisícov zásielok, či už ide o darčekové koše a balenia alebo iné produkty, ktoré sme schopní u nás zabaliť.

Bestsellery

V tejto sekcii nájdete najpredávanejšie a najobľúbenejšie darčekové balenia, ktoré uvádzame každý rok v malých obmenách s novinkami. 

Skladové balenia

Pre všetkých klientov, ktorí si nechávajú výber darčekov päť minút po dvanástej, máme dobrú správu – na webe nájdete i dostupné darčekové balenia skladom za skvelé ceny.

DARČEKY NA ŽELANIE a zákazník na prvom mieste

Každé darčekové balenie má za sebou nejaký príbeh, ktorého ste častokrát boli súčasťou. Naše skúsenosti nazbierané počas vyše 12-ročnej práce pretavujeme do konceptu darčekových balení, ktoré sú vždy tematicky poňaté, pri zachovaní vysokých nárokov na kvalitu surovín, chutí a vizuálneho dojmu.
Veríme, že možnosť dotvoriť priamo u nás vo vzorkovni balenie na mieru (cena, farby, doplnky) ocení každý jeden z Vás. Vaše želania sú naozaj rôznorodé a častokrát nás inšpirujú.

Tešíme sa na spoluprácu!
Tím Darfy
03.04.2022 11:17