Naše výhody


V čom sme iní?

Originalita

 • Navrhujeme vlastné darčekové koše, sady a balenia s originálnym dizajnom, šité na mieru-čiže ich nemá NIKTO INÝ. Rafinovane kombinujeme chute a farby produktov tak, aby tvorili kompaktný celok spojený s gurmánskym aj vizuálnym zážitkom.
 • Záleží nám na kvalite a „neokukanosti“ produktov a starostlivo ich pre vás vyberáme.
 • Ostro sa vyhradzujeme voči kopírovaniu a plagiátorstvu našich darčekových balení.

Inovácie

 • Každý rok navrhujeme novú kolekciu – obaly, ako i obsah, čiže samotné produkty. Sme jedny z prvých na trhu, čo máme „na stole“ novinky od výrobcov, s ktorými úzko spolupracujeme. Rovnako sa tak dostávame k limitovaným výrobkom, ktoré podliehajú sezónnosti.

Ekológia a spoločenská zodpovednosť

 • Správame sa zodpovedne, čo znamená, že si plníme povinnosti súvisiace s odpadom z obalov, uvedených na trh v SR, v súlade s platnou legislatívou prostredníctvom oprávnenej organizácie.
 • Preferujeme ekologické obaly z papiera, postupne sa snažíme odburávať produkty balené v plastoch a materiály, ktoré sú ťažko rozložiteľné resp. neekologické k životnému prostrediu.

Prémiové produkty

 • Naše produkty nie sú dostupné v bežných maloobchodných prevádzkach, ale v špecializovaných bio-obchodoch či e-shopoch. S tým súvisí aj vyššia kvalita čo do chuti, častokrát máme aj vlastné balenia a gramáže, nedostupné v obchodnej sieti. Zakladáme si na poctivosti ingrediencií, bez chémie a prídavných látok.
 • prevažná časť produktov pochádza od lokálnych slovenských výrobcov, ale máme i produkty špičkovej kvality menších producentov prevažne z Francúzska, Grécka či Talianska.

Balenie na mieru

 • Individuálne riešime každú Vašu požiadavku - máte možnosť prísť do našej VZORKOVNE a osobne si vyskladať balenie podľa vlastných preferencií, prípadne pozmeniť balenie z našej katalógovej ponuky, aby vám vyhovovala cena, obal, obsah. 
 • Vzorky z novej kolekcie, ako i skladové balenia a bestsellery taktiež nájdete v našej VZORKOVNI.

Branding a označovanie logom

 • Každé balenie (košík, darčekovú dózu či iný obal) vieme POTLAČIŤ/BRANDOVAŤ Vašim logom/mottom. Vyrábame i etikety na mieru, pokiaľ to daný produkt umožňuje.
 • Každé balenie označujeme komplimentkou, tj. darčekovou kartičkou ZDARMA (tlač aj návrh vychádza z nášho „Vzorkovníka kartičiek s venovaním“).
 • Výhodou je, že digitálnu potlač vieme zabezpečiť priamo „inhouse“ kvalitnou UV technológiou. 

Veľké kapacity

 • Kapacitne vieme pripraviť veľké množstvá darčekových balení, v prípade vyšších objemov dohadujeme individuálne termíny dodania.
 • Doručujeme po celej SR – Slovenskou poštou, zmluvnými kuriérskymi spoločnosťami alebo dopravnými prepravcami v prípade paletovej prepravy.

Chránená dielňa

Kúpou originálnych a vizuálne atraktívnych balíčkov okrem slovenskej kvality podporítei chránenú dielňu. Výrobky pre vás totiž balia ľudia s fyzickým či sluchovým postihnutím. V katalógu aj na webe sme rozdelili našu ponuku do niekoľkých okruhov.

Bezéčkový obsah prioritou

Ponuku darčekových balení rozvoniavajú okrem byliniek aj naše tradične nosné produkty – medovníky, kvalitná čokoláda či med. I tu sme pripravili mnoho noviniek, ako napríklad pastované medy s bylinkami na zlepšenie imunity, adventný kalendár s pravou poctivou čokoládou, či minimedovníkové srdiečka v 50 a 100 gr baleniach. Medovníkové balenia sme doplnili o kvalitné perníkové korenie. Ďalšou novinkou je slané pečivo zo starošpaldovej múky, tu netreba nič písať ale prísť ku nám ochutnať :). Minulý rok zaznamenali úspech i škoricové a citrónové sušienky z poctivého masla a lahodnej chuti, bez akýchkoľvek konzervantov alebo prídavných látok. Pri týchto sladkých dobrotách si dávame špeciálne záležať, aby obal nepredstihol kvalitu a skutočne ste získali tú najchutnejšiu dávku zo slovenskej produkcie.

Skladové balenia

Pre všetkých klientov, ktorí si nechávajú výber darčekov takpovediac na poslednú chviľu, máme dobrú správu – tento rok budú od októbra dostupné darčekové balenia skladom za skvelé ceny.

DARČEKY NA ŽELANIE A ZÁKAZNÍK NA PRVOM MIESTE

Každé darčekové balenie má za sebou nejaký príbeh, ktorého ste častokrát boli súčasťou. Naše skúsenosti nazbierané počas vyše 10 ročnej práce pretavujeme do konceptu darčekových balení, ktoré sú vždy tematicky poňaté, pri zachovaní vysokých nárokov na kvalitu surovín, chutí a vizuálneho dojmu. Veríme, že možnosť dotvoriť priamo u nás vo vzorkovni balenie na mieru (cena, farby, doplnky) ocení každý jeden z Vás. Vaše želania sú naozaj rôznorodé a častokrát nás inšpirujú.

 

Veľmi radi obslúžime každého firemného zákazníka, poradíme a navrhneme konkrétny tip na darček, takže nás neváhajte osloviť :).

Tím darcekyprefirmy.sk