Darčekové koše na mieru pre firmy


Našou prácou a vášňou zároveň je vytvárať pre vás originálne koše a balenia na mieru. Vieme ich prispôsobiť do detailov, podľa vašich špecifických požiadaviek a poradiť tak, aby balenia spĺňali estetické, logistické a iné kritériá pri danom cenovom budgete. Naše vyše 10 ročné skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov sú zárukou profesionality našej práce.

Obsah darčekových košov a dóz tvoria slovenské výrobky (medy, medovníky, čokolády, vína) a zahraničné produkty najvyššej kvality. Dostupné sú rôzne veľkosti, prevedenia košov/dóz/krabíc.
Produkty v baleniach sú tej najvyššej kvality od domácich (lokálnych) výrobcov, ktorí používajú poctivé suroviny (slovenské čokolády, medovníky, medové výrobky, vína, nakladané syry, oleje).
Niektoré balenia obsahujú kvalitné výrobky zo zahraničnej produkcie menších výrobcov z Francúzska, Talianska, a pod.

Darčekové balenia brandujeme na mieru - potlač loga na etikete/štítku/samolepke alebo gravír/potlač na samotnom balení.Výplne - dekoračná slama, sizzlepack, organza, balenie celofánom, stuhou, mašľou, samolepkou/etiketou alebo priamou potlačou na balenie logom vašej firmy. Pri vyšších počtoch žiadajte individuálnu cenovú ponuku. Min. odber 15 ks, ak nie je uvedené inak.

Farba stúh, viazaní na komplimentkách, výplní, drobné dekorácie budú farebne doladené podľa želania klienta (korporátne farby, dostupnosť materiálov). Dekorácie vieme prispôsobiť podľa príležitosti (Vianoce, výročie firmy,...).
Dodacia doba konkrétneho balenia je rôzna, zväčša je pri každom darčekovom koši či balení uvedená.

Darčekové balenia sú určené na rôzne príležitosti:
  • Vianoce a mikuláš
  • firemné eventy
  • workshopy a konferencie
  • tematické podujatia
Cena závisí od počtu objednaných darčekových balení, pošlite nám dopyt.

IMG_6731IMG_9633_webdebnička zdraviapiknik košíkprirodny_set_pre_gazdinu_prodvelky piknik set detailGold set3HREJIVY_SET_2