Radosť zo zdravých delikates

"Jedzte jedlo ako vašu medicínu, lebo inak budete musieť jesť medicínu ako vaše jedlo“. 

(STEVE JOBS)
Tento známy slogan získava ešte hlbší význam práve v aktuálnych časoch boja proti rôznym vírusovým ochoreniam, ktoré postihujú dobu "postcovidovú". Nielen v tejto situácii by sme sa mali držať zdravého životného štýlu. V našom segmente sa o to snažíme vďaka dlhodobému konceptu zdravých darčekových košov a originálnych balení s kvalitnými produktami. Darčeky tak potešia nielen svojou chuťou a estetickou stránkou, ale podporia i dobrú vec – kvalitnú slovenskú produkciu a chránenú dielňu, ktorá ich pre vás balí. V konečnom dôsledku sme hrdí, že šírime dobré značky na našom trhu a spolupodieľame sa na posilňovaní imunity všetkých vás - zamestnancov, obchodných partnerov či kolegov, ktorým sú naše darčeky adresované pri rôznych príležitostiach /Vianoce, konferencie, či len plné skrinky firemných kuchyniek.../

ZDRAVIE UKRYTÉ V NAŠICH DARČEKOVÝCH KOŠOCH

Bylinky, horká čokoláda, kvalitné oleje, orechy, lyofilizované ovocie a ďalšie pochutiny - každá z nich má svoj význam a podporuje našu imunitu obsahom rôznych prospešných látok a vitamínov. Napríklad taxifolín – chemická zlúčenina, ktorá pôsobí prirodzene proti vírusom, bez vedľajších toxických účinkov, sa nachádza i v horkej čokoláde, červenom víne alebo zelenom čaji. Tieto prirodzené posilňovače imunity nájdete v mnohých našich baleniach, vyskladané tak, aby sa vzájomne chuťovo i esteticky dopĺňali.

Navyše, do niektorých darčekových balení sme zaradili aj výživové doplnky a vitamíny, ktoré môžu v čase jarnej únavy či oslabenej imunity vykompenzovať nedostatok minerálov alebo konkrétnych vitamínov.

PODPORA SLOVENSKEJ PRODUKCIE A CHRÁNENEJ DIELNE

Kúpou našich darčekových košov a balíčkov podporíte i našu slovenskú produkciu a poctivých výrobcov. Jesť lokálne potraviny by už nemal byť iba moderný trend, ale prirodzená potreba k dosiahnutiu vyššej sebestačnosti a vyššej kvality potravín na úkor kvantity. Špeciálne si dávame záležať na výbere dodávateľov – či už ide o medy, čokolády, trvanlivé pečivo, vína, šťavy, čaje Kúpou našich darčekových košov a balíčkov podporíte i našu slovenskú produkciu a poctivých výrobcov. Jesť lokálne potraviny by už nemal byť iba moderný trend, ale prirodzená potreba k dosiahnutiu vyššej sebestačnosti a vyššej kvality potravín na úkor kvantity. Špeciálne si dávame záležať na výbere dodávateľov – či už ide o medy, čokolády, trvanlivé pečivo, vína, šťavy, čaje a podobne. 
Všetky balenia navyše pre vás s láskou balíme v chránenej dielni a podporujeme ľudí, ktorí sú znevýhodnení v dôsledku fyzického či iného hendikepu (chránená dielňa ARES). Dekorácie do košov taktiež dodávajú chránené dielne či malí slovenskí handmade výrobcovia.
20.04.2023 00:00