Jar s koronou

Milí naši klienti,

„doba koronná“ nás zastihla v čase, kedy sme začali uvažovať nad kreatívnymi darčekovými baleniami k veľkonočným sviatkom. Tešili sme sa na poňatie veľkonočnej tematiky, na čokoládové zajačiky, zeleno-pastelové balíčkové kreácie a dekorácie od našich skvelých handmade dodávateľov.

A potom to prišlo. Bum, dvere sa zo dňa na deň zavreli. Boli sme si vedomí toho, že ľudia z home officov asi nebudú objednávať darčeky pre zamestnancov, alebo na konferencie, ktorých na jar býva taktiež ako húb po daždi. Tých, ktorí majú deti, zrazu videli pred sebou trochu iné výzvy, napríklad: ako navarím, prevetrám drobizg v prírode a popritom pošlem tých pár nevybavených emailov? Nehovoriac o rodičoch školákov, ale to je na inú a dlhšiu tému. Do toho všetkého sa prikradla neistota, strach, či „to“ už nelieta okolo mňa, alebo sa to rovno nevovalilo k nám domov?! Nákup v obchode sa zmenil na odvážnu misiu ako v zrýchlenom tempe nakúpiť životne dôležité veci typu dezinfekčný sprej a podobne. Po dňoch, kedy sa niekdajšia sínusoida nálad zdala byť rovná priamka oproti tej súčasnej, sme sa postupne ukľudnili, a začali vnímať viac to karanténne čaro prítomného okamihu. Rozložili sa myšlienky, prišiel nový vánok nápadov, pozmenili sa niektoré stratégie a vzbudila sa v nás nádej. Že to celé skončí a treba vydržať.

Chcem veriť, že naše malé bezvýznamné strachy sa spolu s neviditeľným vírusom vytratia a nastúpi väčšie odhodlanie, chuť a sila bojovať či v podnikaní, pomáhaní slabším a v robení vecí, ktoré majú zmysel. Podľa spätnej väzby sa neustále presviedčame, že zdravé produkty v podobe krásnych balení sú skvelou voľbou pri výbere toho pravého darčeka pre vašu firmu, zamestnancov či obchodných partnerov.

Ďakujeme za dôveru a spoluprácu s každým jedným klientom. Sme tu pre vás aj počas celého roka.

06.05.2020 00:00