Sezónne, lokálne a chutne

Naša spoločnosť sa zameriava na darčekové balenia sezónnych a lokálnych produktov, ktoré sú vyberané podľa kvality a s minimálnym použitím plastov. Cieľom je podporiť miestnych výrobcov a dodávateľov a prinášať originálne koše pre každého firemného zákazníka, s prihliadnutím na jeho individuálne požiadavky.
Darovať pekné balenie chutných produktov je potešením pre každú stranu: ten, kto daruje chce ukázať svoju vďačnosť za lojalitu či spoluprácu a obdarovaná strana sa poteší estetickému a chutnému košu či baleniu. S týmto ide ruka v ruke dôvod, prečo do našich balení preferujeme sezónne a lokálne produkty.

SLOVENSKÉ POKLADY

Vieme, že obal predáva. Ale ak sa pod ním neskrýva kvalitný produkt, je ten obal akosi „prázdny“. Každú sezónu vyberáme tie najkvalitnejšie produkty od slovenských dodávateľov, ktorí sú hrdí na to, čo robia a robia to s láskou. Ručne robená čokoláda, úžasné medové produkty, ktoré získavajú medaile po celom svete, medovníky a pečivo, sirupy, džemy, rakytníkové a makové produkty pochádzajúce zo Slovenska. Všetky produkty sú balené v celofáne alebo skle, s minimálnym použitím plastov. Toto sa týka aj darčekových obalov, ktoré používame pri ich balení. 

VYŠŠÍ ZMYSEL

Už v počiatkoch našej existencie sme si hovorili, že kôš má obsahovať čo najmenej spracovaných potravín a „šušťavých“ lesklých a lákavých obalov, ktoré len predávajú. Sústredili sme sa preto na náš trh a miestnych výrobcov. Samozrejme nie všetky suroviny sa dajú u nás dopestovať, ale máme množstvo skvelých spracovateľov, ktorí robia „mravenčiu“ prácu a o dovezené suroviny sa náležite starajú, čím obohacujú náš trh o kvalitné výrobky ako sú orechy, káva, oleje či čokoláda. Aj dovoz sa dá robiť s prihliadnutím na miestne komunity, ekologicky zodpovednejšie a nie na úkor ich kvality.

ORIGINALITA

Každý darčekový kôš je u nás dizajnovaný ako originál, vyskladaný tak, aby si každý zákazník našiel „ten svoj“. Každý rok je kolekcia košov obmieňaná podľa trendov, popularity, chute klientov, ktorí chcú priniesť aj pre svojich zamestnancov či partnerov niečo jedinečné a zároveň podporia domácich výrobcov alebo spracovateľov.

NA MIERU

Každý darčekový kôš vieme prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníkov. Týka sa to zloženia darčekových balení podľa cenového rozpočtu, preferencii chutí, alebo vieme darček personalizovať vlastnou etiketou či komplimentkou. Každý rok pribúda aj škála produktov, preto vám radi poradíme a vyskladáme to, čo si prajete.

Tešíme sa z priazne vás, našich zákazníkov, a sme vďační, že vám môžeme sprostredkovávať tú najlepšiu kvalitu od lokálnych výrobcov.
28.01.2023 15:00