Krabička na jedlo 1,5l z Tritan™ Renew, vyrobené v EÚ

Opakovane použiteľná nepriepustná krabička na jedlo vyrobená z inovatívneho materiálu Tritan™ Renew, ktorý obsahuje 50% recyklovaných materiálov namiesto fosílnych zdrojov. Číry, čistý a maximálne ekologický materiál bez kompromisov voči kvalite alebo odolnosti. Recyklovaný materiál je overený pomocou systému hmotnostnej bilancie ISCC. Vhodná do mikrovlnnej rúry, umývačky riadu, chladničky alebo mrazničky. Objem: 1 500 ml. Vyrobené v Taliansku. Materiál Tritan™ Renew je založený na unikátnom procese, pri ktorom sú odpadové plasty rozkladané späť na základné chemické stavebné bloky, čo umožňuje opakovanú recykláciu plastov. Tento proces môže byť príčinou drobných nedokonalostí na tele produktu, ktoré však produktu dodávajú typický recyklovaný charakter.
11,75 € (bez DPH)
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

PRAGA LUNCHBOX

7,70 € (bez DPH)
Zobraziť PRAGA LUNCHBOX

SAVANNA

11,03 € (bez DPH)
Zobraziť SAVANNA

INDUS

6,73 € (bez DPH)
Zobraziť INDUS