Tkaná deka Ukiyo 130 x 150cm z Polylana® AWARE™

Kvalitná tkaná deka so strapcami z kolekcie Ukiyo je moderným doplnkom do každej domácnosti. Je možné ju použiť na zakrytie alebo ako štýlový prehoz. Vrátane skenovateľnej zložky AWARE™ garantujúcej obsah recyklátu. Výrobou bolo ušetrené 51,5 litrov vody. Z výťažku každého predaného produktu z kolekcie Impact prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org.
35,38 € (bez DPH)

Ďaľšie varianty

 35,38 €
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0

7,47 € (bez DPH)
Zobraziť STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0

DINARA RPET - Fleecová cestovná deka MO9936-

12,20 € (bez DPH)
Zobraziť DINARA RPET - Fleecová cestovná deka MO9936-

Fleecový pléd

18,32 € (bez DPH)
Zobraziť Fleecový pléd