Deka VINGA Lenox

Žakárový tkaný prehoz na posteľ s jemným geometrickým vzorom, ktorý mu dodáva štýlový dizajn ideálny do domácnosti. Krásny vzor pre všetkých, ktorí majú radi pohodlie, ale zároveň chcú dodať svojmu domovu štýlovejší vzhľad. Je vyrobený zo 100 % akrylu, umelého syntetického materiálu, ktorý svojimi vlastnosťami imituje vlnené vlákno.
34,05 € (bez DPH)

Ďaľšie varianty

 34,05 €
 34,05 €
 34,05 €
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

MUSALA RPET - Fleecová cestovná deka MO9935-

10,69 € (bez DPH)
Zobraziť MUSALA RPET - Fleecová cestovná deka MO9935-

CAP CODE - Fleecová deka

15,17 € (bez DPH)
Zobraziť CAP CODE - Fleecová deka

STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0

7,47 € (bez DPH)
Zobraziť STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0