Deka z recyklovaných vlákien VINGA Bilton

Krásny melanžový vlnený pléd, ktorý nebudete chcieť pustiť z ruky, či už budete počas krásneho letného večera sedieť vonku alebo doma na gauči. Je vyrobená z 30 % recyklovaných polyesterových vlákien. Vďaka nenápadnému gombíku na dlhšej strane ju môžete ľahko premeniť na praktické pončo. Označenie OEKO-TEX Standard 100 znamená, že materiál plédu spĺňa kritériá bezpečnosti výrobku.
19,63 € (bez DPH)

Ďaľšie varianty

 19,63 €
 19,63 €
 19,63 €
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

Tkaná deka Ukiyo 130 x 150cm z Polylana® AWARE™

35,38 € (bez DPH)
Zobraziť Tkaná deka Ukiyo 130 x 150cm z Polylana® AWARE™

STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0

7,47 € (bez DPH)
Zobraziť STAVENGER - Fleecová deka s popruhmi MO7245-0

GOODTIMES - Pikniková deka

14,49 € (bez DPH)
Zobraziť GOODTIMES - Pikniková deka