Taška Impact z recyklovanej bavlny AWARE™

Skutočne transparentná ekológia. Kolekcia Impact obsahuje vystopovatelnou zložku AWARE™, ktorá využíva moderné možnosti skenovania a technológiu blockchain, vďaka čomu je možné s istotou garantovať recyklovaný pôvod použitého materiálu a reálnu úsporu vody.Výroba 1ks štandardnej bavlnené tašky vyžaduje 1200 litrov vody. Na výrobu tašky z recyklovanej bavlny AWARE™ nie je potreba voda takmer žiadna! Z výťažku každého predaného produktu z kolekcie Impact prispevame 2% na podporu iniciatívy Water.org. Taška vyrobená zo 100% recyklovanej 330g/m2 bavlny AWARE™ v jednoduchom obľúbenom prevedení s dvoma ušami pre nosenie v ruke alebo na ramene.
6,56 € (bez DPH)

Ďaľšie varianty

 6,56 €
 6,56 €
 6,56 €
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

Dámska taška VINGA Baltimore

29,53 € (bez DPH)
Zobraziť Dámska taška VINGA Baltimore

GAVE - Taška z recyklovanej bavlny

7,94 € (bez DPH)
Zobraziť GAVE - Taška z recyklovanej bavlny

COTTONEL DUO - Nákupné 140g recyklované vrecko

2,00 € (bez DPH)
Zobraziť COTTONEL DUO - Nákupné 140g recyklované vrecko