Nefarbená taška Impact z 285g recykl. canvas AWARE™

Ideálna taška na prenos všetkých každodenných potrieb, nech už idete kamkoľvek. Recyklovaný canvas zostáva v jeho pôvodnej farbe, pri výrobe tak nie sú používané chemikálie a dodatočné farbivá alebo bielidlá. Vrátane skenovateľnej zložky AWARE™ garantujúcej obsah recyklátu. V porovnaní s konvenčným canvasom bolo výrobou každého kusu usporených 902 litrov vody, pri prírodnom farebnom variante až 1 030 litrov (absencia farbenia pôvodného materiálu určeného na recykláciu). Z výťažku každého predaného produktu z kolekcie Impact navyše prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org. Zloženie materiálu: 70% recyklovaná bavlna, 30% recyklovaný polyester.
5,91 € (bez DPH)

Ďaľšie varianty

 5,91 €
 5,91 €
 5,91 €
 5,91 €
 5,91 €
 5,91 €
 5,91 €
 • Logo&branding
 • Zľavy pri vyšších odberoch
 • Doručíme podľa požiadavok
 • Potlač & branding na mieru
Polia označené * sú povinné

 • Tento rok sme vianočné darčeky pre našich zamestnancov riešili prostredníctvom spoločnosti „Darčeky pre firny“. Naša spolupráca bola prvá, ale určite nie posledná. Od začiatku sme sa stretli s ústretovým prístupom. Od cenovej ponuky, cez viaceré zmeny, poslanie vzoriek až po definitívne dodanie darčekových balíčkov sme sa vždy stretli s profesionálmi. Spoluprácu s touto firmou úprimne doporučujem.
  KELLYS BICYCLES s.r.o., Katarína Bilená
 • S darcekyprefirmy.sk je výborná spolupráca. Tašky s pochutinami robia kvalitne, obsahy bývajú pútavé a zároveň veľmi chutné. S dodaním, aj grafikou sme boli vždy spokojní.
  HOMOLA spol. sr.o., Ela Čerevková
 • S „darčekmi pre firmy“ prebehla spolupráca k našej plnej spokojnosti, snažili sa nám vyjsť v ústrety a prispôsobiť konečný produkt podľa našich požiadaviek. Komunikácia bola veľmi príjemná, celá dodávka prebehla podľa plánu a v stanovenom termíne.
  BACKALDRIN Slovakia, spol. s r.o., Ing. Jana Garčeková

Mohlo by vás zaujímať

PORTOBELLO - Nákupná taška

2,30 € (bez DPH)
Zobraziť PORTOBELLO - Nákupná taška

MARKETA + - Bavlnená nákupná taška 140g

0,99 € (bez DPH)
Zobraziť MARKETA + - Bavlnená nákupná taška 140g

ZOCO COLOUR - Recyklovaná nákupná taška. Bavlna

2,27 € (bez DPH)
Zobraziť ZOCO COLOUR - Recyklovaná nákupná taška. Bavlna